GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Konsol 292165
*
nr 29 2165
KONSOL
Keramik, 1800-tal, H15
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 januari 2001
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsol
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
*
KONSOL
nr 29 2165
KONSOL
Keramik, 1800-tal, H15
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 januari 2001 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsol
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02